Jak se rodí různé barvy náušnic

Jak se rodí různé barvy náušnic

Všechny náušnice z řady PIC-TO-GRAMS jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Daný typ oceli je také označován jako chirurgická ocel, vyznačující se vysokou jakostí ale zejména, což je pro nás důležité, zdravotní nezávadností, což ocení nejeden alergik. Chirurgická ocel je použita pro výrobu všech náušnic PIC-TO-GRAMS jako výchozí materiál. Dále pak záleží na dalším zpracování, kterým získáme černou nebo pozlacenou variantu

Nerezová barva je nejlevnější, ale také jednou z nejžádanějších typů. Ve skutečnosti se nejedná o barevné opracování, jde o barevnost výchozího materiálu, tedy nerezové oceli bez dalších úprav barevnosti povrchu. U fotografií je můžete najít také s označením Surgical steel.

Černá barva je vyrobena pomocí diamantováním chirurgické oceli. Jedná se o trvanlivé zpracování povrchu, nehrozí tedy “ošoupání” barvy či podobné defekty způsobené nošením tohoto doplňku. U fotografií je můžete najít také s označením Diamond steel.

Pozlacená ocel je nejoblíbenější barva u náušnic PIC-TO-GRAMS, které u nás najdete. Jedná se o pokovení výchozího materiálu pravým 18-ti karátovým zlatem. Tímto opracováním dochází ke kombinaci originálních tvarů z kolekce náušnic a nádechu zlatého šperku. To vše za zajímavou cenu. U fotografií je můžete najít také s označením Gold steel.

Shopping Cart